umutbayraktar
Tepkime puanı
49

Katılım
Son görülme

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Herkese merhaba bu videomda size ait kendi discord müzik botunuzu nasıl oluşturursunuz bunu anlattım. Bu müzik botu sayesinde spotify'deki gibi kendi playlistinizi oluştura bileceksiniz ve tek komut ile bu playlisti dinleyebileceksiniz. 740 desteklenen ses platformu ile heryerden müzik dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra 13+ dil destekleyen bir müzik botunuz olacak.

  Video:
  Herkese merhaba, bu videomda discord'a yeni gelen geliştirici rozetini(active developer) sizlere tanıttım. Bu rozet discord hesabınızda yer alacak havalı bir simge olarak kalacak ve alması çok basit. Discord botunda uygulama komutları olan her geliştirici discord'a talep üzerine bu rozeti alabilecek.
  Herkese merhaba, bu videomda içerisinde 101 farklı türde emoji bulunan oldukça büyük ve işlevsel bir emoji pkati verdim. İçerisinde discord, anime, hayvan, oyun, sayı, burç, blob, pepe ve birçok farklı emoji var.
  Herkese merhaba bu videomda size ait kendi discord müzik botunuzu nasıl oluşturursunuz bunu anlattım. Bu müzik botu sayesinde spotify'deki gibi kendi playlistinizi oluştura bileceksiniz ve tek komut ile bu playlisti dinleyebileceksiniz.
  Bu videomda hiç bir tasarım bilgisi olmadan kendi discord veya global topluluklarınıza nasıl emoji, ikon yapabilirsiniz bunu anlattım. Bir kaç saniye içinde topluluğunuza ücretsiz tasarımlar yapın.

  Herkese merhaba bu videomda sizlere içierisinde sayamayacağınız kadar çok ve farklı türde enoji bulunan bir paket verdim. Bu pkaet ile istediğiniz her türden emojiyi bulabileceksiniz.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Bilgi