Satış DİSCORD MÜZİK BOTU

xhat
Katılım
6 Kas 2023
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Şehir
Ankara
'KURULUM ÜCRETSİZDİR' - 'TAMAMEN TÜRKÇEDİR ÖZEL HAZIRLANMIŞTIR. KOMUTLAR DAHİL TÜRKÇEDİR VE İSTEĞE GÖRE DÜZENLENEBİLİNİR.'

BU BOT SİZE ÖZEL HAZIRLANIR. BOTUN İSMİNİ, HAKKINDA KISMINI VS TAMAMEN SİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. TAMAMEN SİZE AİT BİR BOT OLACAK.

NOT: BOT TÜM KODLARIYLA DOSYA ŞEKLİNDE SİZE TESLİM EDİLİR. TÜM SORULARINIZ İÇİN DM ATABİLİRSİNİZ.


Sesli sohbetlerinizi canlandırmak ve dinleyicilerinize eğlenceli bir deneyim sunmak için özel bir Discord sesli sohbet için müzik botu sunuyorum. Bu bot ile sunucunuzdaki üyeler, istedikleri müzikleri çalabilir. Bilinen 2 müzik platformunu da destekler. Ayrıca illa link olarak atmanıza da gerek yok şarkının ismini yazsanız dahi bot doğru şarkıyı bulacaktır. Yüksek ses kalitesi ve kesintisiz müzik akışıyla, topluluğunuzu etkileyin. Ben, bu müzik botunu isteklerinize uygun olarak özelleştirir, düzenler ve entegre ederim. Kullanımı kolay arayüzü ile herkes rahatlıkla kullanabilir. İhtiyaçlarınıza yönelik esnek seçenekler ve sürekli destek ile Discord sunucunuzu güçlendirmek için benimle iletişime geçin. Müzikle dolu anlar yaratmak artık daha kolay!
 

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 ziyaretçi)

  • Bilgi